Filtruj według

Dla Przedsiębiorców

Usługi przewidziane dla przedsiębiorców

UWAGA !   PROMOCJE

1) Pakiet MINI WINDYKATOR - przy zakupie do końca  września 2016r otrzymujesz dodatkowo przez okres 6 miesięcy w tej samej cenie nie 5, a 10 wezwań do zapłaty,

2) Pakiet PODSTAWOWY - przy zakupie do końca września 2016r otrzymujesz dodatkowo przez okres 6 miesięcy w tej samej cenie nie 2, a 4 strony pism (zamiennie na 10 wezwań do zapłaty)!

3) Pakiet BIZNES - przy zakupie do końca września 2016r otrzymujesz dodatkowo przez okres 6 miesięcy w tej samej cenie nie 1, a 2 spotkania w kancelarii lub przez Skype'a (do godziny) oraz zamianę 1 strony pisma na 3 wezwania do zapłaty!

4) Pakiet PREMIUM - wykupienie abonamentu do końca września  2016 zapewni 500 zł netto zniżki za abonament przez okres pierwszych 6 miesięcy, w tym okresie także dodatkowo nie 3, a 4 spotkania w kancelarii lub przez Skype'a (do godziny)!  

5) Dla przedsiębiorców z powiatu chrzanowskiego, miasta Katowice i Ruda Śląska PROMOCJA SPECJALNA - napisz do nas na adres lexmarket@lexmarket.pl z zapytaniem o promocję na wybraną przez Ciebie usługę oferowaną przez Kancelarię Radcy Prawnego Ryszarda Stolarz, a My w ciągu 24h przygotujemy dla Ciebie indywidualne jej warunki i w tym czasie prześlemy je na Twój adres! 

Dla Przedsiębiorców

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz